Immobilizer DOG-BLOCK EX K2IN

749,00 zł
Brutto

Immobilizer typu DOG-BLOCK EX K2 IN jest urządzeniem nowej generacji. Wyposażony w elektroniczną klawiaturę przy pomocy której kierowca może wprowadzić kod umożliwiający uruchomienie pojazdu.

Ilość

Technologia produkcji

Immobilisery DOG-BLOCK EX K2 IN produkowane są z najnowocześniejszych podzespołów amerykańskich i japońskich. Montowane w technice SMD, w pełni automatycznie. Urządzenie jest wyposażone w wysokiej jakości klawiaturę numeryczną z podświetleniem diodowym i sygnalizacją dźwiękową. Immobiliser DOG-BLOCK EX posiada homologację międzynarodową: E20 116RI-00 3976

Działanie immobilisera K2 IN

Immobiliser włącza się automatycznie po wyłączeniu silnika stacyjką - w pozycję "0", natychmiast po otwarciu drzwi. Blokowane są 2 newralgiczne dla pracy silnika obwody jak: zapłon, rozrusznik lub podawanie paliwa.

Dzięki systemowi 2-stronnego zasilania, a także układowi ciągłości podtrzymywania, praca urządzenia jest pewna i bezpieczna w ruchu pojazdu. Łatwość wprowadzania immobilisera w tryb serwisowy powoduje, iż kodu uruchomienia nie udostępniamy przy jakiejkolwiek obsłudze pojazdu. Ma to zasadniczy wpływ na bezpieczeństwo pojazdu.

Funkcja informacji o napadzie jest unikalnym rozwiązaniem zwiększającym bezpieczeństwo pojazdu.
Funkcja identyfikacji kierowcy zabezpiecza pojazd, gdy kierowca opuści pojazd przy pracującym silniku.

Immobiliser K2 IN umożliwia zaprogramowanie własnych kodów jazdy zawierających od 4 do 8 cyfr. Po trzeciej nieudanej próbie wprowadzenia kodu klawiatura jest blokowana na okres 5-ciu minut.

Immobilliser wyposażony jest w układ wejścia - wyjścia do współpracy z: autoalarmem, urządzeniami monitoringu GPS typu SAT-DOG.
Urządzenie zamknięte jest w małej obudowie co ułatwia montaż w nowoczesnych pojazdach.

Opis

Napięcie zasilania
12 V
Homologacja
E20 116RI-00 3976
Klasa skuteczności ochrony
Profesjonalna
Odbiornik radiowy
NIE
Pilot
BRAK
Karta SPIID
BRAK
Klawiatura kodowa
TAK
Czujnik ruchu
BRAK
Blokada rozruchu silnika
TAK
Możliwość współpracy z monitoringiem satelitarnym
TAK