Immobilizer DOG-BLOCK EX K2INSPIID 1K

899,00 zł
Brutto

Immobilizer typu DOG-BLOCK EX K2 IN SPiiD jest urządzeniem nowej generacji. Wyposażony w elektroniczną kartę SPiiD, która automatycznie identyfikuje uprawnionego kierowcę. W przypadku braku karty SPiiD kierowca może się zidentyfikować kodem numerycznym wprowadzanym przy pomocy klawiatury.

Ilość

Technologia produkcji

Immobilisery DOG-BLOCK EX K2 IN SPiiD produkowane są z najnowocześniejszych podzespołów amerykańskich i japońskich. Montowane w technice SMD, w pełni automatycznie. Urządzenie jest wyposażone w wysokiej jakości klawiaturę numeryczną z podświetleniem diodowym i sygnalizacją dźwiękową. Immobiliser DOG-BLOCK EX posiada homologację międzynarodową: E20 116RI-00 3976

Działanie immobilisera EX K2 IN SPiiD

Immobiliser włącza się automatycznie po wyłączeniu silnika stacyjką - w pozycję "0", natychmiast po otwarciu drzwi. Blokowane są 2 newralgiczne dla pracy silnika obwody jak: zapłon, rozrusznik lub podawanie paliwa.

Dzięki systemowi 2-stronnego zasilania, a także układowi ciągłości podtrzymywania, praca urządzenia jest pewna i bezpieczna w ruchu pojazdu. Łatwość wprowadzania immobilisera w tryb serwisowy powoduje, iż kodu uruchomienia (ani karty SPiiD) nie udostępniamy przy jakiejkolwiek obsłudze pojazdu. Ma to zasadniczy wpływ na bezpieczeństwo pojazdu.

Funkcja identyfikacji kierowcy uniemożliwi uruchomienie silnika bez karty SPiiD.
Jeśli nie posiadamy przy sobie aktywnej karty SPiiD, możemy uruchomić pojazd przy pomocy klawiatury.

Funkcja informacji o napadzie jest unikalnym rozwiązaniem zwiększającym bezpieczeństwo pojazdu.
Funkcja identyfikacji kierowcy zabezpiecza pojazd, gdy kierowca opuści pojazd przy pracującym silniku.

Immobiliser EX K2 IN SPiiD umożliwia zaprogramowanie własnych kodów jazdy zawierających od 4 do 8 cyfr. Po trzeciej nieudanej próbie wprowadzenia kodu klawiatura jest blokowana na okres 5-ciu minut.
Standardowo kompletacja immobilisera EX K2 IN SPiiD zawiera jedną wprogramowaną kartę SPiiD.

Immobilliser wyposażony jest w układ wejścia - wyjścia do współpracy z: autoalarmem, urządzeniami monitoringu GPS typu SAT-DOG.
Urządzenie zamknięte jest w małej obudowie co ułatwia montaż w nowoczesnych pojazdach.

Opis

Napięcie zasilania
12 V
Homologacja
E20 116RI-00 3976
Klasa skuteczności ochrony
Profesjonalna
Odbiornik radiowy
TAK
Pilot
BRAK
Karta SPIID
1 KARTA
Klawiatura kodowa
TAK
Blokada rozruchu silnika
TAK
Możliwość współpracy z monitoringiem satelitarnym
TAK
Współpraca z siecią CAN
NIE